Nasz portal stworzyliśmy dla ludzi, którzy są pozytywnie zakręceni na punkcie czterech kółek dokładnie tak jak my. Chcemy razem z Wami dzielić naszą pasję, dlatego jeśli szukasz rzetelnego źródła informacji i miejsca wśród ludzi, w których żyłach krew miesza się z olejem napędowym nie mogłeś lepiej trafić. Nasz zespół tworzą eksperci i pasjonaci, którzy pozostają do Twojej dyspozycji, jeśli chciałbyś zaczerpnąć porady lub pochwalić się eksponatami w swojej prywatnej kolekcji zabytkowych aut.

Marek- na co dzień zajmuje się sprzedażą flotową aut, a zabytkowymi samochodami zaraził go jego ojciec pokazując mu stare fotografie i czytając magazyny motoryzacyjne. W ich garażu jak na salonach bryluje Syrenka w towarzystwie dwóch Polonezów (Caro i Atu). Dodatkowo potrafi docenić również jednoślady o czym świadczy Junak odziedziczony po dziadku. Mimo, że na co dzień otacza się nowymi autami lubi zaszyć się w garażu i pomajsterkować przy którymś ze swoich klasyków.

Tomek- z zawodu mechanik samochodowy, oprócz zabytkowych klasyków jego pasją są auta wyścigowe. Niejednokrotnie w swoim warsztacie reanimował legendy motoryzacji by mogły znów pojawić się na drogach. Nic go tak nie cieszy i relaksuje jak rozłożenie auta na czynniki pierwsze i dopilnowanie by wyjechał na drogę w doskonałym stanie technicznym. Uwielbia programy poświęcone renowacji zabytkowych aut i przywracaniu im dawnej świetności. Jego największą fantazją jest Wartburg z widlastą ósemką.

Sebastian- z wykształcenia i zamiłowania mechanik samochodowy jak również lakiernik. To dzięki niemu zniszczona i zmatowiona karoseria aut nabiera nowego blasku podnosząc tym samym wartość pojazdu. Dodatkowo nawet najbardziej wiekowe auto potrafi zabezpieczyć przed korozją na kilka kolejnych lat. Jego żona podziela jego pasję, więc nie musiał jej zbyt długo namawiać aby do ślubu pojechali zabytkowym Garbusem.